ATP Nutrition DIOSGENIN 200 kapsúl

kapsule

• , zakúpené v BBCenter.sk

• ok
  • , zakúpené v FitForm.sk

• Pred casom som dlho vahal aky produkt zvolit poviem pre lahsie budovanie svalovej hmoty. Skusil som tribullus ten druhy bol Diosgenin...Z pohladu hodnotenia tribullus mal lepsie hodnotenie ale takpovediac tato viera vo vecsie svaly sa mi nenaplnila.Tym nechcem povedat ze tieto dva produkty su pre sportovca hlavne k tvorbe muzskeho testosteronu bezvyznamne ale v mojom pripade pri uzivani Diosgenin pocitujem uvolnenost a nie hormonalnu aktivitu...Samozrejme odporucam odskusat obydve latky a to hlavne koli individualnej potrebe sportovca.

Skuste sa vzit tomu co som napisal a odporucam prestat testovat nove a nove latky len ak doteraz nic nezabralo a to ze organizmus netreba vzdy stresovat ale najst vhodnu alternativu pre lepsi vykon. Moja vlastna skusenost. Drzim palce k lepsim vykonom!!!

super

Forma
kapsule

Diosgenin je látka získaná z rastliny Mexican Yam, špeciálne z Dioscorea composita, ktorá má vysoký obsah steroidných saponínov. Podľa potrieb organizmu podporuje produkciu testosterónu, estrogénu, ale i progesterónu a iných regulačných hormónov. Priamo ovplyvňuje anabolické procesy v organizme, čím pomáha nárastu svalovej hmoty, ovplyvňuje fyzický výkon a skracuje dobu potrebnú pre regeneráciu. Diosgenin spomaľuje starnutie, zlepšuje vitalitu a sexuálne funkcie, podporuje spaľovanie telesného tuku, u žien pôsobí preventívne proti osteoporóze. Na rozdiel od synteticky vyrábaných hormónov nemá Diosgenin žiadne vedľajšie účinky, je bezpečný a účinný.

Výhody podporuje produkciu testosterónu pomáha nárastu svalovej hmoty urýchľuje regeneráciu

Odporúčené dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu každý druhý deň, najviac 3 kapsuly za týždeň. Vždy zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty   1 kapsula

Diosgenin 20mg